Zoubek Olbram (Praha 1926 - 2017 Praha)
Konvolut 7 PF; PF 98, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P. F. 98, slepotisk se zlacením/papír, 15 x 15 cm; PF 2003, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P. F. 2003, slepotisk se zlacením/papír, 14,5 x 14,5 cm; PF 2005, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P. F. 2005, slepotisk se zlacením/papír, 15 x 15 cm; PF 2006, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P.F. 2006, slepotisk se zlacením/papír, 15,5 x 14,5 cm; PF 2008, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P.F. 2008, slepotisk se zlacením/papír, 1,5 x 14,5 cm; PF 2011, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P.F. 2011, slepotisk se zlacením/papír, 18 x 15 cm; PF 2012, signováno vpravo dole tužkou Olbram Zoubek, vlevo dole popsáno tužkou P.F. 2012, slepotisk se zlacením/papír, 19 x 15 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |